Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud w Terespolu: Matka Boża płacze wonnymi łzami

Utworzony przez dopalacz, 19 października 2010 r. o 16:17
A może tu trzeba wiary? Prawdziwej WIARY? Czemu niedowiarkowie chcą wszystko wytłumaczyć za pomocą "oka i szkiełka"? Przecież tego cudu, czy jak kto woli zdarzenia nikt specjalnie nie nagłaśniał, bo po co? Dobre wieści same szybko się rozchodzą. Dzięki takim cudom umacniamy naszą wiarę. Jeśli komuś się nie podoba to niech się nie wcina, by wcisnąć swoje parę groszy swojej "wiedzy", żeby błysnąć. Ja wierzę, że to jest cud, pomimo, że nie widziałam. Kocham Maryję i JEJ codziennie powierzam swoje troski i maleństwo które ma się narodzić, bo to kolejny dla mnie cud...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że na pewno mniej jest objawień niż sekt, które szturmują to, co dobre. Ale to co Dobre przetrwa, bo istnieje już tyle czasu... a gadanie , które obraża Boga nic Bogu nie ujmuje, tylko nas niszczy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu, "mówisz ciemnota i głupota", ale zauważ, że ta ciemnota WIERZĄCA ma jeszcze łaskę godnego życia. Mówię tu o kataklizmach, które w najmniejszym stopniu dotknęły Podlasie i Lubelszczyznę. Daje do myślenia, prawda? Miłość Boża i wiara ludzka jeszcze są silne, jednak łzy Matki Bożej zawsze przygotowują nas do gorszego, przed czym Maryja nas broni,trzeba się zastanowić i ...nawrócić a nie obrażać. Jeśli nie chcesz być katoliczką to przynajmniej zachowuj się godnie - szanuj innych i to w co wierzą, bo to nie musi być złe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka napisał:
A może tu trzeba wiary? Prawdziwej WIARY? Czemu niedowiarkowie chcą wszystko wytłumaczyć za pomocą "oka i szkiełka"? Przecież tego cudu, czy jak kto woli zdarzenia nikt specjalnie nie nagłaśniał, bo po co? Dobre wieści same szybko się rozchodzą. Dzięki takim cudom umacniamy naszą wiarę. Jeśli komuś się nie podoba to niech się nie wcina, by wcisnąć swoje parę groszy swojej "wiedzy", żeby błysnąć. Ja wierzę, że to jest cud, pomimo, że nie widziałam. Kocham Maryję i JEJ codziennie powierzam swoje troski i maleństwo które ma się narodzić, bo to kolejny dla mnie cud...
To że miał miejsce jakiś spektakularny cud, to jeszcze nie powód aby go kojarzyć wyłącznie z Bogiem, który rzekomo za tym stoi... Byłem katolikiem od urodzenia i nie mam się z czego tak naprawdę chlubić! Przeciętny katolik ma wpojone od dziecka, że nie może wcale kwestionować, ani samodzielnie wyciągać wniosków, tylko musi przez całe swoje życie przejawiać "ślepe posłuszeństwo" - nie zastanawiając się czy to co jest mu głoszone - ma pokrycie ze Słowem Bożym w Biblii. Wiedzę n.t. danego wyznania nie zdobywa się na bazie niedomówień, uprzedzeń i stereotypów, lecz na gruntownej analizie historycznej !!! Ja zadałem sobie ten "wysiłek intelektualny" w przeciwieństwie do Was miłe panie, aby zbadać wszystkie nauki KK i wiem doskonale, że na przestrzeni wieków ten kościół dodawał do systemu wierzeń kolejne nauki, które są w wyraźnym konflikcie z Biblią. Nadmienię jeszcze, że papież Pius IX w 1870 roku ogłosił oficjalnie całemu światu chrześcijańskiemu, że odtąd co powie lub co powiedzą jego następcy będzie zawsze nosić znamiona "nieomylności". Żaden z wcześniejszych papieży, a było ich na przestrzeni 1500 lat b.wielu, nie odważył się przypisać sobie takich wyjątkowych cech, które należały się jedynie tylko BOGU oraz Biblii, która jest natchnionym przez Ducha Świętego Słowem Bożym. Jeśli jakiś "nieomylny człowiek" będzie wciskał nam jakieś niebiblijne wierzenia lub kit, to my mamy z uwagi na jego pozycję i rangę jaką zajmuje na arenie światowej wierzyć we wszystko??! Gdyby zważyć słowo tego człowieka oraz Słowo Boże, to logiczne się wydaje, że szala ze Słowem Bożym przeciąży nad nim!!! Dla zagniewanych na mnie i niedowierzających odsyłam do jednego tylko wersetu, choć ich jest znacznie więcej w Biblii, a mianowicie na: I List Jana 1:8-10 Nie przechowuję do nikogo urazy, lecz przeciwnie ~ serdecznie wszystkich pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już cała Polska pisze o tym cudzie: http://www.eostroleka.pl/aktualnosci.php?artykul=21177&tytul=Cud_w_Terespolu._Obraz_Matki_Boskiej_placze_uzdrawiajacymi_lzami_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościoła nawet bramy piekielne nie przemogą, a co dopiero takie prymitywne pismaki ! Kto z Kościołem wojuje, tego spotka go kara ! Negral jest tego dobitnym przykładem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zło dobrem zwyciężaj napisał:
Kościoła nawet bramy piekielne nie przemogą, a co dopiero takie prymitywne pismaki !Kto z Kościołem wojuje, tego spotka go kara ! Negral jest tego dobitnym przykładem !
"Plemiona żmijowe! Jak możecie mówić dobrze, będąc złymi? Albowiem z obfitości serca mówią usta" "Dobry człowiek wydobywa z dobrego skarbca dobre rzeczy, a zły człowiek wydobywa ze złego skarbca złe rzeczy" "A powiadam wam, że z każdego nieużytecznego słowa, które ludzie wyrzekną, zdadzą w sprawę w Dzień Sądu" "Albowiem na podstawie słów twoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony" (Mateusz 12:34-37)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
"Plemiona żmijowe! Jak możecie mówić dobrze, będąc złymi? Albowiem z obfitości serca mówią usta" "Dobry człowiek wydobywa z dobrego skarbca dobre rzeczy, a zły człowiek wydobywa ze złego skarbca złe rzeczy" "A powiadam wam, że z każdego nieużytecznego słowa, które ludzie wyrzekną, zdadzą w sprawę w Dzień Sądu" "Albowiem na podstawie słów twoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony" (Mateusz 12:34-37)
A tak bardziej konkretnie to o co ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oco napisał:
A tak bardziej konkretnie to o co ci chodzi?
Tak konkretnie to o to tu chodzi, że mój szlachetnie obeznany w pismach przedmówca , rzucał na prawo i lewo klątwami, zamiast zachować pewną dojrzałość, powściągliwość i umiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając wasze komentarze zrobiło mi się naprawdę przykro. dlaczego jedyne co potraficie zrobić to wyśmiać ludzi wierzących i we wszystkich rzucać takimi hasłami? wybaczcie, ale byłam w tej cerkwi i widziałam to na własne oczy. poza tym to nie cerkiew nagłośniła tą sprawę, a media. nikt oficjalnie nie ogłaszał cudu i nawet duchowni są przerażeni, że ta informacja tak szybko się rozeszła. poza tym wy spodziewacie się, że cud będzie cudem tylko wtedy, kiedy przeprowadzi się serię badań? u nas takich rzeczy nie wyjaśnia się rozumowo. i zostawcie w spokoju tego chłopaka. wasze komentarze o dopalaczach są żałosne. pojedźcie tam i zobaczcie jak to naprawdę wygląda, a dopiero potem oceniajcie. na wschodzie jest wiele takich cudów i co? wszystkie będziecie je podważać? to że święty ogień zapala się w Jerozolimie też? nic nie wiecie, a piszecie. P.S. a święty olej jest symbolem w cerkwi prawosławnej, jeśli tego nie wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one napisał:
czytając wasze komentarze zrobiło mi się naprawdę przykro. dlaczego jedyne co potraficie zrobić to wyśmiać ludzi wierzących i we wszystkich rzucać takimi hasłami? wybaczcie, ale byłam w tej cerkwi i widziałam to na własne oczy. poza tym to nie cerkiew nagłośniła tą sprawę, a media. nikt oficjalnie nie ogłaszał cudu i nawet duchowni są przerażeni, że ta informacja tak szybko się rozeszła. poza tym wy spodziewacie się, że cud będzie cudem tylko wtedy, kiedy przeprowadzi się serię badań? u nas takich rzeczy nie wyjaśnia się rozumowo. i zostawcie w spokoju tego chłopaka. wasze komentarze o dopalaczach są żałosne. pojedźcie tam i zobaczcie jak to naprawdę wygląda, a dopiero potem oceniajcie. na wschodzie jest wiele takich cudów i co? wszystkie będziecie je podważać? to że święty ogień zapala się w Jerozolimie też? nic nie wiecie, a piszecie.P.S. a święty olej jest symbolem w cerkwi prawosławnej, jeśli tego nie wiecie.
To, że ma miejsce jakiś cud, to jeszcze nie powód żeby w to wierzyć, że on pochodzi od Boga!!! Za każdym cudem stoi jakaś konkretna SIŁA DUCHOWA, albo ta działająca w BOŻYM IMIENIU, albo ta będąca w opozycji do Niego..! Należy być >> bardzo ostrożnym << i starać się badać na podstawie SŁOWA BOŻEGO zawartego w Biblii, czy takie pojawiające się cuda mają rzeczywiście pokrycie w Biblii, i czy miały miejsce kiedyś w Piśmie Świętym !!! a nie subiektywnie i pochopnie określać ich pochodzenie... na których SŁOWO BOŻE w jakiś zadziwiający sposób w Biblii na ich temat >>"milczy"<< Czytając z kolei Twój komentarz, można odnieść wrażenie, że Biblia nie jest dla Ciebie tak naprawdę raczej żadnym AUTORYTETEM, ponieważ nie powołujesz się na Nią/ jak widzę/ i nie przywołujesz z Niej żadnych cytatów, które objaśniałyby te " ekscytujące ludzi " cuda ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one napisał:
czytając wasze komentarze zrobiło mi się naprawdę przykro. dlaczego jedyne co potraficie zrobić to wyśmiać ludzi wierzących i we wszystkich rzucać takimi hasłami? wybaczcie, ale byłam w tej cerkwi i widziałam to na własne oczy. poza tym to nie cerkiew nagłośniła tą sprawę, a media. nikt oficjalnie nie ogłaszał cudu i nawet duchowni są przerażeni, że ta informacja tak szybko się rozeszła. poza tym wy spodziewacie się, że cud będzie cudem tylko wtedy, kiedy przeprowadzi się serię badań? u nas takich rzeczy nie wyjaśnia się rozumowo. i zostawcie w spokoju tego chłopaka. wasze komentarze o dopalaczach są żałosne. pojedźcie tam i zobaczcie jak to naprawdę wygląda, a dopiero potem oceniajcie. na wschodzie jest wiele takich cudów i co? wszystkie będziecie je podważać? to że święty ogień zapala się w Jerozolimie też? nic nie wiecie, a piszecie.P.S. a święty olej jest symbolem w cerkwi prawosławnej, jeśli tego nie wiecie.
Mnie też się robi przykro, na widok ludzi, którzy powierzchownie traktują wiarę w Jezusa, a skupiają się na >> rzeczach zewnętrznych lub na kościelnej tradycji <<, która wykształtowała się na przestrzeni ok. dwóch tysięcy lat, a która rywalizuje tak naprawdę z Biblią ~ o to, gdzie jest PRAWDA, a gdzie Jej nie ma... (Ew.Jana 8:31) Czymże jest owa "tradycja" w świetle Wieczności, sami osądźcie sobie ... Jak POCIESZYCIEL - DUCH ŚWIĘTY/ Który jest Autorem Pisma Świętego/ ma ludzi wprowadzać we wszelką prawdę, kiedy Ci ludzie w ogóle nie czytają w swych domach nawet Biblii i nie porównują tego co zawiera Pismo Święte z tym co im jest okazyjnie przy nabożeństwach niedzielnych głoszone ?!!! Źródło o Pocieszycielu Duchu Świętym: Ew.Jana 14:15-17,25 Źródło o zachowaniu czujności w przypadku kiedy ktoś nam coś sugeruje, że tak lub inaczej należy coś rozumieć: Dzieje Apostolskie 17:11 oraz List Św.Pawła do Galacjan 1:6-9 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości" "Aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany" (II List Pawła do Tymoteusza 3:16,17) oraz "Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą ku zbawieniu każdego kto wierzy, najpierw Żyda, potem Greka" (List Św. Pawła do Rzymian 1:16,17)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahaha napisał:
Matko Boska Szybko Spełniająca Prośby spełnij moją prośbę i spraw, by ciemny polski naród wreszcie zmądrzał i przejrzał na oczy, by ta ciemnota zrozumiała, jak ich kler robi w konia, okrada, gwałci ich dzieci, rządzi się ich życiami, spraw proszę, by te ciemniaki wreszcie zaczęli myśleć samodzielnie, a nie wyręczać się klerem. Inaczej zabiorę ci ten pojemnik z olejem i zakleję dziurki w oczach, żebyś przestała płakać.
poprostu niema nazwy na takich ludzi JA TY ,poziom twojej inteligencji, jest ZEROWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one napisał:
czytając wasze komentarze zrobiło mi się naprawdę przykro. dlaczego jedyne co potraficie zrobić to wyśmiać ludzi wierzących i we wszystkich rzucać takimi hasłami? wybaczcie, ale byłam w tej cerkwi i widziałam to na własne oczy. poza tym to nie cerkiew nagłośniła tą sprawę, a media. nikt oficjalnie nie ogłaszał cudu i nawet duchowni są przerażeni, że ta informacja tak szybko się rozeszła. poza tym wy spodziewacie się, że cud będzie cudem tylko wtedy, kiedy przeprowadzi się serię badań? u nas takich rzeczy nie wyjaśnia się rozumowo. i zostawcie w spokoju tego chłopaka. wasze komentarze o dopalaczach są żałosne. pojedźcie tam i zobaczcie jak to naprawdę wygląda, a dopiero potem oceniajcie. na wschodzie jest wiele takich cudów i co? wszystkie będziecie je podważać? to że święty ogień zapala się w Jerozolimie też? nic nie wiecie, a piszecie. P.S. a święty olej jest symbolem w cerkwi prawosławnej, jeśli tego nie wiecie.
całowicie sie z TOBA ZGADZAM, nie potrafie zrozumieć tych ludzi których poziom tolerancji jest zerowy, poprostu jest mi ich Żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ERA napisał:
całowicie sie z TOBA ZGADZAM, nie potrafie zrozumieć tych ludzi których poziom tolerancji jest zerowy, poprostu jest mi ich Żal
One i ERA... Przypominam Wam, że forum jest miejscem wyłącznie dyskusyjnym i jeśli ktoś ma inne od Waszego zdanie, to nie oznacza zaraz automatycznie, że jest wobec Was nietolerancyjny!!! Ja również jestem wrażliwy na wszelkie przejawy wulgaryzmu, którego być tu nie powinno I nic nie usprawiedliwia nikogo/ niezależnie od tego, po której stronie się znajduje/ aby posługiwał się nadal arogancją i sarkazmem, bo w ten sposób na pewno nikogo nie przekona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
No tak, gęby pełne frazesów o Europie a metody typowo wschodnie. Oto prawdziwe oblicze POpaprańców. A może tak bez kombinowania i wsadzania do psychuszki. Może od razu kula w tył głowy. W końcu znajdzie sie jeden lub drugi chętny emeryt ze WSI... Pamiętajcie tylko, że kto mieczem wojuje od miecza ginie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy ,ze zlo sie szerzy i szkoda nawracac takich, ktorzy nie wierza w Boga i Matke Boza oraz w coda. Moze sami zrozumia, ze sie zatracili, albo zaprzedali, oni musza sami dojrzec, jezeli nie, to jest juz ich problem .PAN BOG STWORZYL CZLOWIEKA I DAL MU ROZUM .Jesli ma tepy rozum,to przekonanie jego jest negatywne .Ich rozum jest zawladniety multimediami, w tych glowach juz jest bagno i nie dopuszcza dobrych mediow ,aby mogli rozrozniac co jest zle, a co dobre. Wiec zostawmy im to niech sie sami martwia co bedzie z nimi po smierci. Maja rozum niech wybieraja gdzie i z czym pojda, jaki bagaz ze soba zabiora ,zly czy dobry ? TAKICH TRZEBA INGEROWAC , BO ONI SIE CIESZA ZE MOZE KOGOS ZDENERWUJA , tym co wymyslic i jak Boga obrazic i Matke Boza i nas ludzi wierzacych. TO TOWARZYSTWO TRZEBA OMIJAC TO ZATRUTE TOWARZYSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ERA napisał:
całowicie sie z TOBA ZGADZAM, nie potrafie zrozumieć tych ludzi których poziom tolerancji jest zerowy, poprostu jest mi ich Żal
mnie nie jest ich zal, oni nikomu nie popuszcza i tylko szukaja okazji aby denerwowac kogos poprostu ignorowac tych ludzi i modlic sie o nawrucenie tych bezmuzgowcow yochory narod opentany przez szatanskie klamliwe media
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ERA napisał:
całowicie sie z TOBA ZGADZAM, nie potrafie zrozumieć tych ludzi których poziom tolerancji jest zerowy, poprostu jest mi ich Żal
mnie nie jest ich zal, oni nikomu nie popuszcza i tylko szukaja okazji ,aby denerwowac kogos .Poprostu ignorowac tych ludzi i modlic sie o nawrucenie, tych bezmuzgowcow ,to chory narod ,opentany przez szatanskie klamliwe media .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Może i tak... nie pamiętam... Jak by nie było to Abel był po prostu JUDASZEM kierującym stadem swoich naiwnych owieczek.A jaki pseudonim miał obecny prymas Polski niejaki Kowalczyk? a jaką ksywę miał lubelski TW "Filozof" ? Judasze! pokajajcie się!
Jeśli są ludzie którym to pomaga to nie odbierajcie im wiary i nadzieii, nie oceniając wogóle tego w kategoriach cudu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...